Укласти декларацію ОНЛАЙН

Дитячий невролог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної і периферичної нервової системи у дітей до 18 років. Дитячі неврологічні захворювання вимагають пильної уваги.

Помилково вважати, що з віком проблеми пройдуть самостійно. На жаль, перебіг таких недуг тільки посилюється без своєчасної допомоги фахівця.

З кожним роком число дітей, у яких спостерігається порушення фізичного і розумового розвитку, тики, заїкання, неврози, невпинно зростає.
 

Коли потрібен візит до лікаря?

Дитячий невролог в Одесі необхідний вам у разі, якщо у дитини спостерігаються такі симптоми:

 • проблеми зі сном;
 • нетримання сечі;
 • надмірна збудливість;
 • висока стомлюваність;
 • часті непритомність;
 • нав'язливі страхи;
 • тики або повторювані нав'язливі неконтрольовані рухи;
 • часті головні болі.


У новонароджених такі симптоми, як судоми кінцівок, вибухне джерельця, часті рясні відрижки, млявість або напруга м'язів тіла (гіпо - і гіпертонус), тремтіння підборіддя, затримка психомоторного розвитку вимагають невідкладного звернення до дитячого невролога.

У більш старшому віці, крім перерахованих раніше симптомів, батьків повинні насторожити дратівливість, неуважність, неуспішність в школі, небажання грати і спілкуватися зі своїми однолітками.

Для профілактики ускладнень неврологічних захворювань і надання своєчасної допомоги дитячий невролог в Одесі повинен регулярно обстежувати дитину.

Перший візит батьків до лікаря повинен буди одразу після народження дитини. Якщо показання до більш ранньої консультації відсутні, наступні відвідування рекомендовані в 6 місяців і в 12 місяців. Далі до досягнення віку шести років – один раз на рік.
 

Як відбувається обстеження і лікування?

В першу чергу фахівець здійснює детальне обстеження дитини, а також проводить детальну бесіду з батьками з приводу здоров'я їх дітей.

Обов'язковою частиною роботи лікаря є збір анамнезу.

Невролог з'ясовує, як протікала вагітність і пологи, чи спостерігаються особливості в розвитку дитини.

Потім призначаються всі необхідні аналізи та дослідження.

В інструментальній діагностиці дитячих неврологічних захворювань використовуються електроенефалографія (ЕЕГ), нейросонографія, рентгенографія, комп'ютерна томографія і магнітно-резонансна томографія.

На підставі анамнезу, результатів аналізів та інструментальних досліджень невролог призначає лікування.
 

Переваги дитячої неврології в Амбулаторії сімейного лікаря

 • своєчасне надання медичної допомоги в повному обсязі;
 • лікар має високу кваліфікацію і великий досвід;
 • індивідуальний підхід до кожної дитини;
 • можливість зручно записатися та оплатити послуги лікаря на сайті амбулаторії.

Відповіді на найбільш поширені питання

Нам призначили пройти обстеження у невролога, чи можна це зробити у вашій амбулаторії?

Так, у нас приймає кваліфікований дитячий невролог, яка проведе ретельне обстеження, встановить діагноз і дасть відповідні рекомендації щодо подальшого лікування. Прийом ведеться за записом.

Дитина народилася раніше строку. Чи можливо спостерігатися у вас?

Так, ви можете звернутися до фахівця нашої клініки за попереднім записом.

Когда должен закрыться родничок у грудничка?

Дать ответ на этот вопрос может только врач. Существуют общие нормы и индивидуальные, определить которые можно только во время личной консультации.

В каком возрасте ребенка необходимо показать неврологу?

Если при рождении никаких отклонений не выявлено, то следующий визит планируется, когда малышу исполнится 3 месяца. Дальше – по показаниям специалиста.